Družstva

+ 14 B družstvo NEPK trenér: Franek, Veselý

Min 2 tréninky
  • Kouba Alois ( 1999 )
  • Svoboda Jan ( 2000 )
  • Vaľko Marek ( 2004 )

Družstvo B NEPK trenér: Franek,Veselý

min. 2 tréninky
  • Albert Miroslav ( 2008 )
  • Broklová Sofie ( 2008 )
  • Chabrová Kristýna ( 2005 )
  • Chyba Milan ( 2001 )
  • Chytil Jakub ( 2008 )
  • Cimburek Daniel ( 2007 )
  • Ekert Alex ( 2007 )
  • Kedroň Daniel ( 2005 )
  • Krejčiřík Václav ( 2008 )
  • Matějíček Štěpán ( 2007 )
  • Najmanová Šárka ( 2008 )
  • Nguyen Tien Vo Xuan ( 2000 )
  • Trpkoš Jan ( 2001 )
  • Urbánková Anna ( 2005 )

nejmladší žáci - přípravka NEPK trenér: Jiří Novák, Žaludek

min. 2 tréninky
  • Bláha Tomáš ( 2009 )
  • Bláha Jan ( 2013 )
  • Brejchová Eva ( 2011 )
  • Bystrjanyk David ( 2011 )
  • Foldyna Vilém ( 2011 )
  • Hlubuček Matyáš ( 2012 )
  • Juhás Adam ( 2012 )
  • Juránek Ladislav ( 2011 )
  • Kosina Matěj ( 2013 )
  • Raková Adéla ( 2013 )
  • Sanchez Bulka Oscar ( 2012 )
  • Součková Marie ( 2013 )
  • Součková Kateřina ( 2011 )
  • Šrámková Kamila ( 2011 )
  • Šťastný Vojtěch ( 2011 )
  • Zavadil Josef ( 2008 )
  • Zavadil Václav ( 2011 )
  • Zerzánová Michaela ( 2012 )

Výběr 11- 14 NEPK trenér: Lipenská,Jindra

min.3-4 tréninky
  • Černohlávková Karolína ( 2007 )
  • Garay Šimon ( 2009 )
  • Hnátková Johana ( 2008 )
  • Hrdinová Elen ( 2007 )
  • Juhás Radek ( 2006 )
  • Kalfiřtová Kateřina ( 2007 )
  • Kordíková Elen ( 2006 )
  • Kramár Max ( 2008 )
  • Lipenská Klára ( 2007 )
  • Soběslavská Barbora ( 2005 )
  • Veselský Vojtěch ( 2006 )

Výběr 14 + NEPK trenér: Škanta, Veselý

min. 4 tréninky
  • Doležalová Tereza ( 2005 )
  • Hrdinová Natálie ( 2005 )
  • Kotoučová Barbora ( 2004 )
  • Kouba Vít ( 2001 )
  • Obdržal Jaroslav ( 2003 )
  • Pumannová Anna ( 2006 )
  • Soběslavský David ( 2002 )
  • Sysel Marek ( 2005 )

Výběr 9 -11 NEPK trenér: Boublíková,Parusnikov

min. 2-3 tréninky
  • Bláha Martin ( 2010 )
  • Chytil Martin ( 2008 )
  • Dolanský Jan ( 2009 )
  • Doležalová Barbora ( 2010 )
  • Fibingerová Ema ( 2010 )
  • Holečková Adéla ( 2010 )
  • Jahn Jakub ( 2010 )
  • Lipenská Zuzana ( 2010 )
  • Pumann Rudolf ( 2011 )
  • Tichý Šimon ( 2010 )
  • Veselá Jaroslava ( 2009 )

Žáci 11 - 14 NEPK trenér: Lipenská,Jindra

min. 3 tréninky
  • Burdová Tereza ( 2007 )
  • Garay Michal ( 2008 )
  • Hak Tomáš ( 2007 )
  • Halász Michal ( 2008 )
  • Hudáková Zuzana ( 2007 )
  • Kottová Karolína ( 2008 )
  • Novák Matyáš ( 2008 )
  • Salajková Mariana ( 2007 )
  • Semerádová Kateřina ( 2007 )
  • Val´ko Jakub ( 2008 )
  • Žaludek Martin ( 2008 )
město Neratovice
Středočeský kraj
MŠMT
Činnost Neratovického Plaveckého Klubu, z.s. je podporována z dotačních projektů MŠMT, Středočeského kraje a města Neratovice, za což jim děkuje a dále děkuje firmám CORIUMTEX Blata s.r.o., ECOM s.r.o., WEBANET a všem dalším, kteří oddíl podporují.